Naprawa silnika

Duże zakupy, codzienna podróż o pracy czy też weekendowy wypad z rodziną — auta bez wątpienia odgrywają w naszym życiu coraz większą rolę. Warto zatem zadbać, aby posiadany samochód był w stu procentach sprawny.

Nasz serwis wykona dla Ciebie kompleksową naprawę silnika, począwszy od wstępnej diagnostyki, mającej na celu zlokalizowanie problemu, aż po wymianę lub regenerację uszkodzonych części.

 

Choć często traktujemy jednostkę napędową pojazdu jako pojedynczy, kompletny element, tak naprawdę jest to raczej szereg ściśle zintegrowanych ze sobą układów. Odnalezienie i usunięcie potencjalnej szkody wymagają zatem nie tylko rozległej i aktualnej wiedzy oraz nowoczesnego wyposażenia, ale także wieloletnich doświadczeń podpartych zdrową dawką intuicji. Nasz serwis udowadnia, że warto zaufać fachowcom.

Naprawa silnika — sprawdzony serwis mechaniczny

Naprawa silnika w wykonaniu naszego serwisu obejmuje całą gamę zabiegów, dzięki którym Twój samochód powróci do pełni sprawności. Począwszy od regeneracji lub wymiany głównych elementów układu napędowego — w tym wału korbowego, tłoków, rozrządu oraz bloku — poprzez montaż zaworów, prowadnic, uszczelek i pasków, aż po wymianę płynów eksploatacyjnych oraz filtrów.

Kiedy warto udać się do mechanika?

Sprawny napęd to nie tylko komfort oraz większe możliwości pojazdu — to przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo. Wizyty w serwisie mechanicznym nie warto odwlekać, szczególnie jeśli zaobserwujesz:

  • sporą utratę oleju,
  • wycieki płynów eksploatacyjnych pod samochodem lub na podzespołach,
  • świecące kontrolki na desce rozdzielczej (w szczególności check-engine),
  • nierówną pracę auta,
  • utratę mocy,
  • niepokojące dźwięki podczas jazdy,
  • zmianę obrotów na jałowym biegu.

Wymiana silnika - śląskie, Katowice

Kompleksowa naprawa silnika — zaufaj profesjonalistom!

W kwestii naprawy silnika nie warto eksperymentować. Postaw na sprawdzony serwis, któremu zaufały tysiące zadowolonych klientów. Błyskawiczna obsługa, wysoka kultura pracy oraz przejrzyste działania — w każdym momencie wiesz za co płacisz, a my na bieżąco informujemy Cię o wykonywanych zabiegach. Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz!

Kontakt