Naprawa i serwis klimatyzacji

Upalne dni, rozgrzana karoseria i ostre promienie słońca, przed którymi nie osłania Cię nawet najmniejsza chmura. W takich momentach brak w pełni sprawnej i wydajnej klimatyzacji samochodowej może okazać się prawdziwą katorgą.

Nasz serwis wykona dla Ciebie pełną diagnostykę, regenerację oraz ewentualną naprawę system kontroli temperatury we wnętrzu Twojego auta — niezależnie od modelu pojazdu. Zadbamy także o układ chłodzenia — sprawdzimy jego szczelność oraz uzupełnimy płyny eksploatacyjne. Działamy w tej branży od wielu lat — zaufaj doświadczeniu i sprawdź naszą ofertę!

Serwis klimatyzacji — diagnostyka, naprawa i regeneracja

Temperatura w kabinie Twojego samochodu nie spada, mimo że nawiew ustawiony jest na maksymalny poziom? A może auto grzeje się podczas nieco dłuższych wycieczek? Specjaliści z naszego serwisu wykonają dla Ciebie kompleksową diagnostykę systemu klimatyzacji oraz chłodzenia silnika. Sprawdzimy szczelność układu — w tym celu wykorzystując podciśnienie lub metodę nadciśnieniową — co pozwoli zlokalizować źródło wycieku oraz uszkodzone komponenty.

 

Poza precyzyjną diagnozą usterki, nasza oferta obejmuje szereg zabiegów regeneracyjnych i naprawczych:

  • montaż nowych części;
  • spawanie komponentów aluminiowych;
  • uszczelnianie przewodów;
  • zakuwanie węży gumowych;
  • naprawa chłodnic, skraplaczy, sprężarek i parowników;
  • usuwanie pozostałych uszkodzeń mechanicznych.

Serwis klimatyzacji - śląskie, Katowice

W przypadku wycieku uzupełnimy również stan czynnika chłodzącego, odpowiedzialnego za odpowiednie działanie układu — stosujemy R134A oraz 1234YF. Oferujemy także wysokiej klasy płyny do chłodnic samochodowych, dostępny w kilku wariantach.

Wszystko dla Twojej klimatyzacji — profesjonalny serwis samochodowy

Jeśli klimatyzacja w Twoim aucie sprawia problemy, a Ty szukasz sprawdzonego i szybkiego sposobu na naprawę i walkę z upałem — jesteś we właściwym miejscu. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym serwisem, a nasi specjaliści udzielą Ci wyczerpujących informacji na temat oferty, cennika oraz przebiegu proponowanych przez nas usług.

Kontakt